Výbehy pre psov

Mestská časť Košice – Juh toho času zrekonštruovala výbehy pre psov na ulici Jantárovej, Južnej triede a Ostravskej. Finančné prostriedky poskytnuté mestom Košice za daň za psa, použila mestská časť na nákup košov, sáčkov na psie exkrementy, lavičiek, evidenčných známok pre psov a taktiež na údržbu a doplnenie zariadení ako sú, dosky pre výcvik psov, oprava oplotenia a bránok vo výbehoch a pod. 

vybehy

 

2 Responses to Výbehy pre psov

  1. Dobrý deň. Mestská časť na svojom území okrem malých smetných nádob na drobný odpad umiestnila v posledných rokoch cca 70 ks nádob na psie exkrementy. Každý rok z dôvodu ich poškodzovania dopĺňame 10 ks týchto nádob. Z Vášho príspevku nie je jasné, kde je potrebné doplniť nádoby.
    Igelitové sáčky na verejných priestranstvách sa nachádzajú hlavne pri veternom počasí, ktoré sú vplyvom vetra roznášané z nádob na komunálny odpad, ktoré ponechávajú obyvatelia otvorené.
    Sáčky na psie exkrementy si môže majiteľ psa po preukázaní zaplatenia dane za psa vyzdvihnúť na Miestnom úrade MČ Košice – Juh na Smetanovej ul. č. 4. Podmienkou je taktiež nahlásenie psa do evidencie.

  2. psíčkarka píše:

    Zaujímalo by ma,kde osadili koše na psie exkrementy a kde nájdem tie sáčky, pretože ako obyvateľka Juhu, som tu nevidela ANI JEDEN NOVO OSADENý kôš za posledných X rokov..a tie sáčky, okrem tých čo sa povaľujú po zemi s ďalším odpadom,som nevidela už vôbec.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *