Veľký športový deň

Veľký športový deň sme v sobotu 12.10.2019 odštartovali hneď z rána VI. ročníkom futbalového turnaja o pohár MČ Košice – Juh. Počas dňa vládla ozajstná športová atmosféra. Bojovalo sa zo všetkých síl a družstvá sa vyburcovali k neuveriteľne kvalitným výkonom. Víťazný pohár si odniesli chlapci z družstva Sporting. Druhé miesto Stanica Košice. Tretie miesto si vybojovalo družstvo Ženine slipy. Ceny odovzdal starosta MČ Košice – Juh Jaroslav Hlinka. Víťazom srdečne blahoželáme.

Nie je už žiadnou novinkou, že golf má svoje miesto aj v T – Systems Športovo – zábavnom areáli na Alejovej 2 v Košiciach, kde sa v sobotu 12.10.2019 definitívne rozlúčili s letnou sezónou. Ako inak, športom, zábavou a golfovým turnajom. VI.ročník Adventure golfu o pohár MČ Košice – Juh už všetci netrpezlivo očakávali. Víťazom sa stal hráč s najnižším súčtom úderov na všetkých jamkách pán Chudý.

A to nebolo všetko! Freestyle bmx jam 2019 v skate parku nesklamal. Opäť dávka adrenalínovej zábavy. Jazdci predviedli svoje jazdy zručnosti na veľmi dobrej úrovni.
Ďakujeme všetkým zúčastneným a tešíme sa na ďalšie stretnutia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *