Dohoda o vzájomnej spolupráci

Dnes pán starosta JUDr. Jaroslav Hlinka spoločne s pani riaditeľkou Psychosociálneho centra Löfflerova 2 Košice, Mgr. Beátou Horváthovou, MBA podpísali Dohodou o vzájomnej spolupráci. Predmetom dohody je poskytovať našim klientom v Zariadení opatrovateľskej služby na Mlynárskej 1 psychologické služby, diagnostiku, psychoterapiu ako aj ďalšie odborné činnosti a to bez nároku na honorár.

Poskytovaná odborná pomoc prispeje k zvýšeniu úrovne poskytovaných sociálnych služieb v našom zariadení.

2 Responses to Dohoda o vzájomnej spolupráci

  1. Dobrý deň, ďakujeme za informáciu o Vašej skúsenosti s Psychosociálnym centrom. Mestská časť uzavrela Dohodu o vzájomnej spolupráci (ďalej len „dohoda“) s Psychosociálnym centrom, ktorej predmetom je poskytovať odbornú pomoc a liečbu v odbore psychiatria a psychológia v našom Zariadení opatrovateľskej služby a to špecialistami (uvedenými v dohode), bez nároku na honorár. S Psychosociálnym centrom spolupracujeme už dlhé roky a máme s ním dobré skúsenosti.

  2. Imrich Sapara píše:

    Psychosociálne centrum, ktoré spravuje Zariadenie núdzového bývania na Adlerovej 4, porušuje Ústavne práva občanov SR. Mne v tomto zariadení zatajili mesiac a pol môjho maloletého 5-ročného syna. V tomto zariadení ubytovali podvodníčky, jednu obvinenú z trestného činu ťažkého ublíženia na zdraví, ktorá v tomto zariadení zanedbávala zdravotný stavmaloletého dieťaťa. Táto podvodníčka v tomto zariadení ohrozovala mravnú výchovu maloletého dieťaťa s neznámym mužom podotýkam,že otcovi,rodičovi bol bez akéhokoľvek súdneho rozhodnutia maloleté dieťa zatajované a ukrývané. V tomto zariadení som ostal pred strážnikom dobitý aj s maloletým synom na ulici a zamestnanec strážnik tohto zariadenia nám s maloletým synom odmietol zavolať RZP aj políciu a vyhnal nás so slovami vravím Vám vypadnite. Po tomto napadnutí táto podvodníčka bez problémov bývala sama v tomto zariadení. A okradala maloletého syna výberom jeho peňazí z jeho detského účtu a zneužila ich. Druhá podvodníčka v tomto zariadení predložila ževraj potvrdenie že bola týrana v 1-izbovom nájomnom byte mesta Košíc na neexistujucej adrese neexistujúcim človekom. Táto podvodníčka predtým bývala v inom krízovom centre kde si zriadila živnosť na prevádzkovanie erotického salóna.Nešetrením skutkového stavu vecí pani riaditeľkou Mgr.Beátou Horváthovou, dochádza k podpore podvodníčok. Pracovala na čierno a bývala za 30€ mesačne a otec manžel s maloletým synom bol vyprataný nezáujmom a neskúmaním pravdy na ulicu. Nakoľko to to zariadenie vôbec nezaujíma naozaj skutkový stav a zrejme tam pracuje vedúci zariadenia,ktorý je tak hlúpy že mu stačí narozprávať dristy. Na to to zariadenie je podana žaloba za porušovanie Ústavných práv a ochranu osobností s nemajetkovou ujmou 100 000€. 25C/83/2020. Záverom to to zariadenie je financované z mestského rozpočtu tzn.z peňazí nás občanov. Zbytočnosť nakoľko zariadenie neplní funkciu a otvorene podporuje podvodníčky, a ukrývanie maloletých detí. Určite zrušiť a nepodporovať. Mgr. Beáta Horváthova klame poškodenú stranu a predkladá svoje vymýslené tvrdenia, a pritom sa takto dopúšťa porušovania Ústavných práv. Veľký pozor na to to zariadenie! Lebo Vám ako rodičovi nemôžu doslova uniesť maloleté dieťa a zadržiavať ho bez vedomia rodiča!! A bez akéhokoľvek súdneho rozhodnutia o pozbavení rodičovských práv a bez akéhokoľvek podaného trestného oznámenia voči Vašej osobe. Ešte raz zariadenie je celé zlé!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *